GRATULACJE nagrody!

PLUS wyjątkowa promocja. Promocja PLUS dla Ciebie to możliwa nagroda do zgarnięcia! Aby, móc otrzymać nagrodę w plus promocje odpowiedź na pytania z  ankiety i podaj dres dostawy nagrody. Udział w 100% bezpłatny i bez zobowiązań. Czas promocji ograniczony czasowo.

Udział w 100% bezpłany
samsung s9 plus promocje

Brawo TY! Brawo Ja!

O to dodatkowe możliwe nagrody do zdobycia!
smartfony plus promocje

Do wygrania Smartfony

Sam wybierz swoja nagrodę z dostępnych smartfonów. Do wyboru kilka najlepszych dostępnych smarfonów w plus promocje. By otrzymać możliwą nagrodę należy wejść klikając w czerwony przycisk, następnie wybierz swój ulubiony smartfon, odpowiedz na proste pytania i podaj adres gdzie ma zostać dostarczona nagroda gwarantowana.

iphone xs plus promocje

Nagroda Iphone XS

Jeśli nie masz jeszcze najnowszego Iphone XS to nie czekaj dłużej! Tylko na plus Promocje jest to tak proste. Iphone XS jest możliwy do otrzymania. Aby otrzymać Iphone XS kliknij w czerwony przycisk,a następnie odpowiedz na kilka prostych pytań, podaj dane kontaktowe wraz z adresem gdzie ma zostać dostarczona nagroda gwarantowana.

iphone x plus promocje
Udział w 100% bezpłany

Promocje Iphone X

O to Iphone X najnowszej generacji w plus promocje dla Ciebie. Możliwa Nagroda  gwarantowana do otrzymania!

Co musisz zrobić aby mieć szansę otrzymania nagrody w plus promocje?

Kliknij w czerwony przycisk i podaj jak chciałbyś żebyśmy dostarczyli nagrodę.

Wypełnij formularz adresowy i kontaktowy i odpowiedz na kilka prostych pytań.

O serwisie

Serwis internetowy www.pluspromocje.pl przeznaczony jest dla osób poszukujących ofert mobilnych oraz domowego internetu, telewizji jak i telefonii komórkowej. Na stronie zamieszczane są oferty promocyjne operatorów oraz najnowsze pakiety usług innych firm konkursowych. Aktualne promocje oraz pakiety rodzinne i specjalne oferty dla firm umieszczane są regularnie w serwisie. Tu znajdziesz również najciekawsze informacje technologiczne i wiadomości na temat oferowanych przez dostawców i reklamodawców.  Serwis plus promocje nie jest własnością żadnego operatora i wszelkie informacje oraz elementy graficzne nie są zmieszczone przez firmę operatora. Firma plus nie ma wpływu na zamieszczone treści oraz opinii w serwisie plus promocje.  Serwis działa jako program affilacyjny i promocyjny produktów oraz serwisów. Wszelkie reklamacje związana z działaniem serwisu prosimy zgłaszać do operatora serwisu.

Operator serwisu plus promocje

VILLACOM SP Z O O zarejestrowana przy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS: 0000637807, NIP: 5213748127, REGON: 365431326 Adres redakcji: ul. Zawiercianskiej 7A 04-221 Warszawa. Tel. 708277002( 1.29 minut , Email: biuro@villacom.pl

0 0 votes
Daj ocenę