Pitbull. Nowe porządki

Pitbull nowe porządki Darłowo gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Pitbull, to jeden z ostatnich obrazów, który zostaje w napięciu, mrozi krew w żyłach oraz jest tak dużo scen akcji, że z uczciwością nie można wymienić go filmem nudnym i monotonnym. Stanowimy w nim bowiem do pracowania z rodziną warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w wielkie zainteresowania i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Moryń gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, energii i częstym akcjom, które nie zwykle są zgodne z założeniem, film stawał się hitem i łatwo, zdecydowano się na nową grupa Bitbulla.

klik i ogladaj film

Druga grupa kultowego filmu, Pitbull Nowe porządki, wspomina o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za każdą cenę, chce znaleźć groźnych gangsterów, zakłócających program nie jedynie na Mokotowie, lecz też w całej Warszawie. Dążą oni do zrealizowania tak zwanych porządków, stąd tytuł drugiej stronie.

W trakcie akcji, okazuje się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w wielką sprawę, chodzi bowiem o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których niszczył i obcinał mi palce, żeby nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Wykonujący w pojedynkę Majami, dla cała sytuacji, postanawia połączyć energii z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy godzina oraz posiadają duża wiedzę na materiał strategie działania gangsterów.

Pitbull nowe porządki Moryń gdzie obejrzeć?

Majami, wchodzi na plan, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w polach, w których gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed zasadzką także nie dołącza do zatrzymania. Darek nie układa się poddać i szuka różnego zabiegu na zatrzymanie gangsterów.

Majami, zyskuję cenne porady odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt aczkolwiek nie chce ułatwić mu zorganizowaniu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić robotę na następny.

Pitbull nowe porządki Moryń gdzie obejrzeć?

Nie mając wyboru grupa policjantów kwalifikuje się przeprowadzić pracę i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas części nie udaje się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego trop policjanci trafiają a później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie wymaga jednak gangstera do wymiany.

W obawie o wysoki wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w nowym czasie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do zniszczenia jego matk. Planowała istnieć ostatnie Zemsta za współpracę z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo idzie z otwarcia, że niczym się nawracać, więc po całości.

Udzielam się do brania startu w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje i miejsce, w których zakopano ciała. W współczesny ćwicz, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające reklamę na materiał handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia z ich części.

Pitbull nowe porządki Moryń gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant wyróżnia się uzyskanymi wiedzami z bratem i odchodzi na drugą akcję. Majami wraz z rodziną policjantów wraca na teren bazaru. po przygotowaniu sklepu, otwiera się obserwacja z naturalnego pomieszczenia po automatach do zabawy. Wtedy do drinka ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia przełożyć się w dłoni policji.

Świadom, obserwacji miejsca, kwalifikuje się zapytać o podatek. Gdy sięga po pieniądze, w ostatnim momencie do lokalu wpada policja i działa zatrzymania. Boss kwalifikuje się na współpracę z policją, na poczet mniejszego wyroku również ofercie zawarcia związku małżeńskiego podczas wykonywanego kary. Gdy udaje się przybyć do zrozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Dołącza do zabójstwa, w którym ginie Boss, a główny aktor, zajmujący się w gospodarkę policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na ostatnim fragmencie film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i niepochlebnych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie nominowany do zapłaty. Jest wielu dobrych ocen a z pewnością daje się na środowisku innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Moryń gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments