Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Więcbork

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy patrzymy w lusterko także nie potrafimy się nadziwić, jako dużo zmieniło się nasze ciało w układu tych kilku lat. Nagle objawia się, że mamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) także nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w polach, gdzie chciałybyśmy być trochę dużo ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, i z czasem podejmuje być jeszcze gorzej. Kiedy żadne szkolenia oraz diety nie pomagają, z dopłatą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Radzyń Chełmiński

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne sposoby, które stosuje wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W tym materiale skupimy się na pierwszej z obecnych dwóch możliwości modelowania ciała, a konkretnie na innowacyjnej technologii liposukcji laserowej, wykorzystywanej przez specjalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii LipoLife 3G efekty sposobu są widoczne gołym okiem w bardzo bliskim okresie po dokonaniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta zamyka się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Radzyń Chełmiński

Zabiegowi mogą być poddawane różne partie ciała. Procedury medyczne cieszące się największą marką to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego gatunku postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg grany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które stosuje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Radzyń Chełmiński

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki metoda, aby jako najbardziej ułatwić pacjentowi przybycie do siebie po zabiegu. Przede wszystkim przeprowadzana jest podstawowa liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowoczesnego urządzenia LipoLife 3G kupi na uzyskanie maksymalnie zadowalającego efektu przy bardzo skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W zależności od wcześniejszych ustaleń i celu, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja zapewne być wypełniona miejscowo albo na dłuższym rozmiarze. W centralnym przypadku zabiegowi sugeruje się takie partie ciała, jak podbródek, boczki i kolana. środek na prawdziwym terenie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Nierzadko daje się, że pacjenci życzą sobie, aby zarobiony w ciągu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w przeciwnym pomieszczeniu ich swego ciała. Z ostatniej szans korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka forma przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak pochodzi z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy materiał i kształtuje się do przeszczepu.
Liposukcja Radzyń Chełmiński

Przygotowanie do zabiegu odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej przygotowania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich toż:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz utrzymywanie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest bardzo wiele czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego gatunku zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla pojedynczej osoby, niekiedy kieruje się lipolizę.

Liposukcja Radzyń Chełmiński

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments