Lenovo

GRATULACJE nagrody!

Promocje na telefony Lenovo oraz Sony nie są zbyt częste, podobnie jak konkursy w których nagrodą są te doceniane smartfony. Okazuje się jednak, że można zdobyć smartfony w korzystnej cenie, w końcu nie przepłacając. Konkurs czeka już na każdego użytkownika, który poszukuje telefonu Lenovo lub Sony w atrakcyjnej opcji cenowej.

Jak można zdobyć smartfon Lenovo?

To bardzo proste, każdego dnia mamy dla was konkurs, w którym można wygrać promocje na telefon Lenovo oraz Sony. Upusty sięgają nawet 50% ceny, w zależności od wybranego modelu. Tak tanio tych telefonów nie kupimy, nawet jeśli wybierzemy modele używane. Promocja jest dostępna dla każdego użytkownika – wystarczy wyrażać swoje opinie w ankietach, by co dzień walczyć o atrakcyjne nagrody i darmowe prezenty. Telefony Lenovo lub Sony czekają – jeśli jeszcze nie jesteś pewny czy na pewno warto, sprawdź specyfikację firmy i produkowanych przez nią modeli. Wtedy będzie łatwiej podjąć Ci decyzję.

Lenowo plus promocje

Brawo TY! Brawo Ja!

smartfon Lenovo

Promocje Lenowo

Lenovo – kilka słów o firmie
Konkursy są dla każdego, jednak wcześniej warto zapoznać się z danymi dotyczącymi marki Lenovo. Jest to znana i ceniona na świecie firma rodem z Chin, specjalizująca się w produkcji innowacyjnych, nowoczesnych technologii dedykowanych dla użytkowników indywidualnych i biznesowych oraz dla dużych przedsiębiorstw. Zazwyczaj marka kojarzona była ze sprzętem komputerowym wysokiej jakości, serwerami, pamięcią masową czy rozwiązaniami z zakresu tzw. Smart Home. Lenovo poszło także o krok dalej i przejęło znaną markę Motorola, która ładnych parę lat temu była jednym z liderów produkcji smartfonów na rynku. Lenovo pod swoimi skrzydłami wskrzesiło dawnego giganta, oferując mu właściwie drugie życie. Warto znać opinie na temat sprawdzonych i docenianych smartfonów z serii Lenovo, które cieszą się sporą popularnością i są dostępne w ciekawych cenach:

Lenovo K6 Note – Całkiem przyzwoity smartfon za rozsądną cenę. Kosztuje około 950 złotych, na Allegro można znaleźć go nieco taniej. Posiada 3 GB pamięci operacyjnej i 32 GB pamięci wbudowanej, co można rozszerzyć karta pamięci do 128 GB. 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 430 całkiem nieźle radzi sobie z aplikacjami i zapewnia płynną pracę smartfona. Telefon został wyposażony w niewymienialny akumulator o pojemności aż 4000 mAh. Jak na cenę wyznaczoną przez producenta, parametry techniczne telefonu są całkiem zadowalające, a także sam wygląd smartfona nie budzi zastrzeżeń.
Lenovo K5 Plus – cena tego smartfona to nieco ponad 700 złotych, w zależności od wybranej wersji. Oczywiście na Allegro można szukać modeli w niższej cenie, uważajmy jednak na telefony używane, co do których jakości nie możemy mieć pewności. Lenovo posiada 16 GB pamięci wbudowanej i 2 GB pamięci operacyjnej. Działa na 8-rdzeniowym procesorze Qualcomm i został wyposażony w niewymienny akumulator o pojemności 2750 mAh. Całkiem przyzwoicie prezentuje się aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 Mpix.
Lenovo A – jest to typowo budżetowy smartfon dla osób, które nie potrzebują rozbudowanych parametrów i wykorzystują telefon głównie do rozmów czy wysyłania SMS. Model nadaje się jednak także do surfowania w sieci, chociaż przy wielu uruchomionych aplikacjach może się zacinać. Lenovo A kosztuje mniej niż 200 złotych, co sprawia że jest naprawdę konkurencyjny i niepowtarzalny. Posiada 8 GB wbudowanej pamięci i 0,5 GB pamięci operacyjnej. Działa a procesorze czterordzeniowym Spreadtrum SC7731 i został wyposażony w baterię o pojemności 1700 mAh. Co ważne, telefon ten został wyposażony w całkiem praktyczną opcję DualSim.

Trzeba przyznać, że zdobycie powyższych smartfonów w jeszcze niższej cenie to ciekawa promocja, z której warto korzystać. Telefony posiadają 2-letnią gwarancję, dlatego są w stanie posłużyć bez zarzutów i to w przystępnej cenie. Pod względem parametrów technicznych również nie odbiegają od konkurencji. Sprawdź opinie wejdź na Lenovo opinie

Nasze poradniki

O serwisie

Serwis internetowy www.pluspromocje.pl przeznaczony jest dla osób poszukujących ofert mobilnych oraz domowego internetu, telewizji jak i telefonii komórkowej. Na stronie zamieszczane są oferty promocyjne operatorów oraz najnowsze pakiety usług innych firm konkursowych. Aktualne promocje oraz pakiety rodzinne i specjalne oferty dla firm umieszczane są regularnie w serwisie. Tu znajdziesz również najciekawsze informacje technologiczne i wiadomości na temat oferowanych przez dostawców i reklamodawców.  Serwis plus promocje nie jest własnością żadnego operatora i wszelkie informacje oraz elementy graficzne nie są zmieszczone przez firmę operatora. Firma plus nie ma wpływu na zamieszczone treści oraz opinii w serwisie plus promocje.  Serwis działa jako program affilacyjny i promocyjny produktów oraz serwisów. Wszelkie reklamacje związana z działaniem serwisu prosimy zgłaszać do operatora serwisu.

Operator serwisu plus promocje

VILLACOM SP Z O O zarejestrowana przy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS: 0000637807, NIP: 5213748127, REGON: 365431326 Adres redakcji: ul. Zawiercianskiej 7A 04-221 Warszawa. Tel. 708277002( 1.29 minut , Email: biuro@villacom.pl