LEGO DUPLO wymarzony prezent dla malucha

LEGO DUPLO, czyli wymarzony prezent dla malucha
LEGO DUPLO, czyli wymarzony prezent dla malucha

LEGO DUPLO, czyli wymarzony prezent dla malucha – dlaczego warto kupić te klocki? Klocki LEGO DUPLO to wymarzony prezent dla każdego malucha. Wato sprawdzić, dlaczego opłaca się kupować te klocki i które zestawy wybierać.

LEGO DUPLO wymarzony prezent dla malucha

LEGO to duńska marka klocków, znanych właściwie na całym świecie. Renomę i popularność marka wyrabiała sobie podczas kilkudziesięciu lat obecności na rynku zabawek. Obecnie powstają różnorodne serie i edycje klocków, dedykowane dla różnych grup wiekowych. Jedną z nich jest LEGO DUPLO, przeznaczone dla najmłodszych dzieci.

LEGO DUPLO – co warto o nich wiedzieć?
LEGO DUPLO to seria klocków dedykowana dla najmniejszych dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z pierwszymi klockami. Tradycyjne LEGO można używać od 3 roku życia, natomiast DUPLO polecane jest dla dzieci w wieku 1,5-5 lat. Klocki składają się z samych dużych elementów – dzięki temu są bezpieczne dla maluchów i nie ma ryzyka połknięcia małych elementów. Duże klocki są też bardziej wygodne dla małych rączek. LEGO DUPLO to klocki pojawiające się w wielu różnorodnych zestawach. Są tzw. zestawy startowe na początek oraz zestawy uzupełniające – można w nich znaleźć postaci zwierząt, ludzi, owoców, warzyw czy pojazdów mechanicznych.
Jakie zestawy klocków można znaleźć w sklepach?

W sklepach można znaleźć różnorodne zestawy LEGO DUPLO, które zapewnią świetną zabawę każdemu dziecku i będą stanowiły świetny, zawsze trafiony prezent. Warto wymienić kilka z nich – różnią się między sobą tematyką i wykorzystywanym wzornictwem, stanowiąc uzupełnienie zestawów startowych.

LEGO DUPLO Zwierzątka hodowlane – bardzo ciekawy zestaw dla najmłodszych, który pozwoli stworzyć mini-farmę. Zwierzątka można dowolnie rozmieszczać – jest kurnik, poidełko z wodą i korytko. W zestawie można znaleźć nie tylko figurki zwierzaków, ale także akcesoria gospodarskie.

LEGO DUPLO Magiczny zamek Kopciuszka – świetny zestaw dla nieco starszych dziewczynek, po 2 roku życia. Zestaw dedykowany jest dla małych fanek Kopciuszka z filmu Disneya. Zawiera nie tylko bajkowe postaci, ale także elementy potrzebne do skonstruowania pięknego zamku z wieżyczkami w różnych kombinacjach. W zestawie znajdują się także akcesoria Kopciuszka.

LEGO DUPLO Leśny park – bardzo bogaty zestaw, dzięki któremu można zbudować rezerwat przyrody z figurkami dzikich zwierząt. Dzieci mogą samodzielnie stworzyć bramy, samochód, zagrody i karmniki dla zwierzaków. Klocki są idealne dla najmłodszych budowniczych.

LEGO DUPLO Mój pierwszy ogród – z każdym ułożonym w tym zestawie klockiem wzrastają umiejętności budowania – pojawiają się kwiaty, zwierzątka, warzywa i owoce. Maluchy mogą stworzyć własny ogród pełen roślin uprawnych, tym samym poznając ich wygląd. Do zestawu dołączone są akcesoria ogrodnicze.

LEGO DUPLO Pociąg parowy – zestaw dedykowany dla małych miłośników techniki. Znajdują się w nim odcinki torów i jeżdżący pociąg! Wystarczy lekko popchnąć pociąg do tyłu lub do przodu, by kolejka zaczęła jechać, a maluch stał się maszynistą. Do zatrzymania pociągu wystarczy tylko jego uniesienie.

Dlaczego warto kupić zestawy LEGO DUPLO?

Zestawy LEGO DUPLO to idealny prezent świąteczny dla malucha, który może zapewnić godziny dobrej zabawy. Co ważne, klocki łączą ze sobą funkcję rozrywkowa oraz edukacyjną. Ukazują maluchowi wizerunki elementów otaczającego go świata, pozwalają na poznawanie barw i wzmacniają kreatywność. Co ciekawe, dla nieco starszych maluchów, maka LEGO oferuje tematyczne zestawy związane z popularnymi bajkami – znajdzie się wśród nich zarówno coś dla chłopaka, jak i dla dziewczynki. Klocki są na tyle przyjazne, że maluszek może sam budować lub korzystać przy tym z pomocy rodziców. Z pewnością klocki LEGO DUPLO to bardzo dobra propozycja dla rodziców, którzy chcą zapewnić dziecku edukacyjne zabawki, pobudzające do myślenia i samodzielnego budowania.

Artykuł powstał dzięki portalowi Avon sklep

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x