STATE OF GLASS – Dolnośląskie Warsztaty i Sympozjum Szkła Artystycznego i Designu

STATE OF GLASS – Dolnośląskie Warsztaty i Sympozjum Szkła Artystycznego i Designu

W dniach 15-23 lipca br. po raz kolejny odbędzie się projekt, mający na celu wymianę doświadczeń pomiędzy artystami, hut mistrzami i technologami z terenu Polski i Czech oraz wspólne tworzenie autorskich dzieł sztuki i designu przez znakomitych specjalistów i twórców szkła. Zaplanowane aż w czterech miejscach warsztaty oraz sympozjum będą także formą prezentacji najnowszych, ekologicznych… Czytaj dalej STATE OF GLASS – Dolnośląskie Warsztaty i Sympozjum Szkła Artystycznego i Designu

Czy zamrażarka może stać w nieogrzewanym pomieszczeniu?

Czy zamrażarka może stać w nieogrzewanym pomieszczeniu?

Zamrażarka to urządzenie, które zapewnia duże możliwości przechowywania różnych produktów. Najczęściej używa się modele skrzyniowe, które niestety zajmują dużo miejsca. Co zrobić, jeśli nie masz tyle przestrzeni w kuchni, żeby ją tam zamontować? Sprawdziliśmy, czy tego typu urządzenie może stać w nieogrzewanym pomieszczeniu.

Zerowy PIT dla młodych – kto może z niego skorzystać, a kto nie?

Zerowy PIT dla młodych – kto może z niego skorzystać, a kto nie?

Zerowy PIT dla młodych – kto może z niego skorzystać, a kto nie? Każda ulga podatkowa cieszy. Nic więc dziwnego, że zerowy PIT dla młodych spotkał się z tak optymistycznym przyjęciem przez pracowników. Zobacz, kto może z niego skorzystać.

Jak kupić nowe mieszkanie w Lublinie?

Jak kupić nowe mieszkanie w Lublinie?

Zakup nowego mieszkania w Lublinie to poważne przedsięwzięcie wymagające uwzględnienia wielu czynników. Wiele zależy m.in. od przeznaczenia lokalu. Będzie on wynajmowany czy zamieszka w nim właściciel z rodziną?

Jak zrobić „mleko” ryżowe, jaglane i owsiane w wyciskarce elektrycznej?

Jak zrobić „mleko” ryżowe, jaglane i owsiane w wyciskarce elektrycznej?

Jak zrobić „mleko” ryżowe, jaglane i owsiane w wyciskarce elektrycznej? Napoje roślinne święcą obecnie jeszcze popularniejsze triumfy. W sklepach znajdziesz dużo tego stylu materiałów, tylko z przeznaczeniem potrafisz je zrobić także w zaciszu własnej kuchni. Jak? Sprawi Ciż się do tego wyciskarka wolnoobrotowa!

Kredyt bez bik Szczawnica Wyślij Sms O Treści WNIOSEK Na 7393 – (3.69 Zł Za Sms)

Kredyt bez bik

Kredyty to problem tabu, poruszany niechętnie w rozmowach prywatnych, a i tych niezwykle ogólnych. Faktycznie, nie zajmuje się czym chwalić. Pomimo dobrej formie finansowej, niskiego bezrobocia, bogatych programów socjalnych blisko 3 miliony Polaków jest zadłużonych.

Expres poczta Iława zamów online

poczta kurier

Do nie dawna aby przekazać przesyłkę, musieliśmy pojechać na punkt nadania, postarać się o właściwe, pojemnik i co w najgorszym wypadku musimy wyjść z miejsca zamieszkania, bo przecież złej pogody, ktoś czeka na naszą przesyłkę wypatrując doręczyciela.  

Roksa Rzepin zadzwoń 70 877 70 53 wew 124

Roksa Wschowa , to strona dająca ogromne możliwości na zawiązanie świeżych erotycznych znajomości z pięknymi paniami. Ogłoszenia towarzyskie Wschowa umożliwiają zapoznanie z kobietkami w każdym wieku. Seks Wschowa , nigdy nie był tak prosty do uzyskania. Zobacz jak duże możliwości daje Ci roksa Wschowa .