Jak kupić nowe mieszkanie w Lublinie?

Jak kupić nowe mieszkanie w Lublinie?

Zakup nowego mieszkania w Lublinie to poważne przedsięwzięcie wymagające uwzględnienia wielu czynników. Wiele zależy m.in. od przeznaczenia lokalu. Będzie on wynajmowany czy zamieszka w nim właściciel z rodziną?

Agroturystyka – jak promować gospodarstwo agroturystyczne

Agroturystyka - jak promować gospodarstwo agroturystyczne

Podział poszczególnych dziedzin promocji niby pozostał ten sam, ale w wypadku niektórych z nich zasadniczo w ostatnich dwóch dekadach zmieniła się technika. Rewolucją okazał się internet wraz z portalami społecznościowymi (ich nie powinno się tu lekceważyć). Mimo to nadal do najskuteczniejszych zaliczamy sprzedaż bezpośrednią. W wypadku działalności agroturystycznej jest to niezwykle ważne. Zacznijmy jednak od… Czytaj dalej Agroturystyka – jak promować gospodarstwo agroturystyczne

Jak wykonać posadzki betonowe?

Jak wykonać posadzki betonowe?

Posadzki betonowe, jako jeden z kluczowych elementów domu, spełniają kilka bardzo ważnych funkcji. Główną z nich jest izolacja – prawidłowo wykonana posadzka utrzyma odpowiednią temperaturę w domu i nie wpuści do niego wilgoci. Bardzo ważne jest, aby posadzki wykonane były zgodnie ze sztuką budowlaną, ponieważ popełnione na tym etapie budowy błędy, wychodzą na światło dzienne… Czytaj dalej Jak wykonać posadzki betonowe?