Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Epilacja laserowa Biała Podlaska

Poradnik Klienta

Epilacja laserowa – nowy gotuj na gładkie ciało!

Epilacja laserowa Dęblin

Miękkie i zadbane ciało we nowym świecie jest pewnym z podstawowych wyznaczników piękna. Na długotrwałym i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia zależy nam zwłaszcza w sezonie wakacyjnym, jak wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania coraz dużo dużych obszarów ciała. Chcąc jak dobrze pokazywać się na plaży, warto przed urlopem udać się na środek laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne formy leczenia niechcianego owłosienia kupią na osiągnięcie zadowalających, lecz krótkotrwałych efektów. Te braki, dzięki którym pozbywamy się włosów na dosyć długi okres (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tutaj o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą krótkotrwałe i poprzez ostatnie niezbyt dobre efekty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w prawie bezbolesny sposób, a przy tym zajmować się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na środek laserowego usuwania owłosienia, tani w pewnych gabinetach medycyny estetycznej. Epilacja laserowa Dęblin

depilacja woskiem 750

Epilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest grana przy użyciu nowego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Nadaje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i tworzą redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w roli, lekarz medycyny estetycznej może regulować moc akcesoria do samodzielnych potrzeb pacjenta, co zapobiega szykowaniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W sukcesu kobiet coraz dużo znacząca istnieje także depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą i pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich strony ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zauważyć, że wskazaniem do zrealizowania laserowej epilacji jest nie tylko chęć posiadania gładkiej role w punktach estetycznych. Ta czynność medyczna jest dana także dla pacjentów, którzy przechodzą na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Epilacja laserowa – wskazania i przeciwwskazania

Epilacja laserowa jest zabiegiem nie tylko efektywnym, lecz i bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowsze metody i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu eliminujemy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja może żyć pisana u pacjentów z dowolnym typem skóry oraz typem owłosienia, pod warunkiem spełnienia dobrych warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do ostatnich nowych należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w terenie zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
tendencja do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan dopiero po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do zrealizowania laseroterapii stanowi i dobra lub nowa opalenizna. Zarówno przed, jak także po zabiegu, wyróżnia się unikanie ekspozycji na światło oraz lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a dodatkowo stosowanie fotoprotekcji w świadomości kremów z filtrem SPF 50. Epilacja laserowa Dęblin

Zabieg laseroterapii nie składa się z koniecznością odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może wrócić do naszych naturalnych zajęć. Ewentualne efekty uboczne, w formy delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a także (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, mogą się kierować do paru dni i idą samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Epilacja laserowa Dęblin

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments