alcatel

GRATULACJE nagrody!

Wyjątkowa promocja. W konkursie do wygrania kultowy Alcatel Idol 5. Alcatel to marka skonstruowana, by cieszyć. Spersonalizowana oferta dociera do klientów w 170 krajach. Z założenia, produkty Alcatel, kierowane są do wszystkich pokoleń użytkowników. Niezwykle szeroka gama modeli i wzornictwa w idealny sposób wpisuje się w potrzeby lokalnego odbiorcy. Innowacyjność Alcatel nastawiona jest na niepowtarzalność, oryginalność i radość korzystania z najnowszych technologii, na jakich oparta jest bogata gama urządzeń mobilnych.

alcatel plus promocje

Brawo TY! Brawo Ja!

alcatel plus promocje

Promocje Acatel

Marka Alcatel skupia się na kliencie, oddając mu w ręce najwyższą jakość. Korzyść klienta idzie w parze z poszanowaniem wszelkich przepisów branży telekomunikacyjnej oraz norm określanych przez organizacje międzynarodowe, jako sprzyjające zapewnieniu bezpieczeństwa podczas korzystania z telefonów komórkowych. Dlatego Alcatel cieszy się niezwykle dobrą opinią wśród klientów. Żadna promocja tej marki nie przechodzi bez echa. Użytkowników przyciąga każda, nowa propozycja.

Śledzą wszelkie konkursy i zapowiedzi nowości. Nieśmiertelny Alcatel Idol 5, o przewyższających parametrami urządzenia konkurencyjnych marek z tego przedziału cenowego. Zamknięty w metalowej obudowie sprzęt jest solidnym narzędziem do pracy i rozrywki. Hartowane szkło chroniące 5,2 – calowy ekran IPS jest solidną gwarancją trwałości. Z tyłu obudowy umiejscowiony jest czytnik linii papilarnych. Doskonałą jakość dźwięku gwarantują głośniki w dwóch wariantach: stereo lub pojedynczy, ale spełniający niezawodnie swoją funkcję, głośnik o mocy 1,2 W. Smukła konstrukcja o grubości zaledwie 7,5 mm sprawia wrażenie stylowej. Najważniejszym dodatkiem jest aparat główny. 3 GB pamięci RAM współpracuje z ośmiordzeniowym układem MediaTeka. 16 GB pamięci wbudowanej,  wspomaga port karty micro SD, który jest spełnia rolę jako głównej pamięci urządzenia. Idol 5 posiada moduł z sensorem 13 Mpix, 1,12 mikrona, optykę f/2,0 oraz mechanizm wyostrzania obrazu skonstruowany na detekcji fazy.

Do tego fotoaparat wspomagany jest dwutonową lampą błyskową. Dodatkowa dioda, która doświetla pole, umożliwia w tym modelu Alcatela robienie zdjęć w rozdzielczości 16 Mpix i 8 Mpix. Obudowa Idola 5S została o nowoczesny przycisk Now Key, do którego użytkownicy mogą przypisać dowolną funkcję. Idol Alcatela to model odporny na zachlapania, trwały i nowoczesny. Nowoczesna opcja Kinograf, czyli dodawanie ruchomych elementów do statycznych zdjęć, to możliwość doskonałej zabawy. Zaawansowana funkcja Light Trace – malowanie światłem, to unikat dostępny w dużo droższych urządzeniach. Idol S5 jest doskonałym prezentem w konkursie i z pewnością przyniesie satysfakcję bez względu na to, czy będzie użytkowany w pracy czy tylko do zabawy. Sprawdź opinie wejdź na alcatel opinie

Nasze poradniki

O serwisie

Serwis internetowy www.pluspromocje.pl przeznaczony jest dla osób poszukujących ofert mobilnych oraz domowego internetu, telewizji jak i telefonii komórkowej. Na stronie zamieszczane są oferty promocyjne operatorów oraz najnowsze pakiety usług innych firm konkursowych. Aktualne promocje oraz pakiety rodzinne i specjalne oferty dla firm umieszczane są regularnie w serwisie. Tu znajdziesz również najciekawsze informacje technologiczne i wiadomości na temat oferowanych przez dostawców i reklamodawców.  Serwis plus promocje nie jest własnością żadnego operatora i wszelkie informacje oraz elementy graficzne nie są zmieszczone przez firmę operatora. Firma plus nie ma wpływu na zamieszczone treści oraz opinii w serwisie plus promocje.  Serwis działa jako program affilacyjny i promocyjny produktów oraz serwisów. Wszelkie reklamacje związana z działaniem serwisu prosimy zgłaszać do operatora serwisu.

Operator serwisu plus promocje

VILLACOM SP Z O O zarejestrowana przy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS: 0000637807, NIP: 5213748127, REGON: 365431326 Adres redakcji: ul. Zawiercianskiej 7A 04-221 Warszawa. Tel. 708277002( 1.29 minut , Email: biuro@villacom.pl